Samsung UA32N5300AW 32" Smart TV with WiFi
Excellent
Price:
Pickup currently unavailable at UN Tech
Description
Condition: Excellent
SPECIFICATIONS
Make & Model – Samsung UA32N5300AW
Form Factor – 32-inch Smart LED TV
Screen Size – 32-inch
Resolution – HD (720p))
Panel Type – LED
Refresh Rate – 60Hz
Audio Output – 10W (2 × 5W)